Farmacijos pakuotės

Inovacijos ir tvarumas yra mūsų veiklos pamatas. Mes nuolat ieškome naujų medžiagų ir gamybos metodų, kurie leistų mums ne tik patenkinti, bet ir viršyti mūsų klientų lūkesčius, mažinant aplinkos poveikį. Mūsų tikslas – kurti pakuotes, kurios ne tik apsaugotų produktą, bet ir prisidėtų prie žalesnės ir tvarios ateities.

Farmacijos pakuočių gamyba

Gilarta gali būti jūsų partneris farmacijos pakuočių gamybos srityje. Mūsų įmonė specializuojasi aukštos kokybės, inovatyvių ir tvarų pakuočių kūrime, skirtų farmacijos pramonei. Mes suprantame farmacijos produktų saugumo ir patikimumo svarbą, todėl siūlome tik aukščiausius standartus atitinkančias pakuotes, kurios užtikrina optimalią produkto apsaugą ir kokybę.

Mes įsipareigoję laikytis griežčiausių tarptautinių kokybės standartų, įskaitant GMP (Good Manufacturing Practice), ISO (International Organization for Standardization) ir kitus atitinkamus reglamentus. Mūsų gamybos procesai yra nuolat tikrinami ir optimizuojami, siekiant užtikrinti aukščiausią produktų kokybę ir saugumą.

 

Susisiekite su mumis šiandien ir aptarkime, kaip galėtume įgyvendinti jūsų pakuotės idėją. 

pakuote su aukso folija
Papuoškite savo pakuotes prabangiais elementais

Pakuočių išskirtinumas

Laminuotos pakuotės

Spaudos laminavimas yra svarbus procesas, kuris dažnai naudojamas siekiant pagerinti spausdintų medžiagų išvaizdą ir ilgaamžiškumą. Šis technologinis metodas leidžia ne tik apsaugoti spaudinius nuo drėgmės ir dilimo, bet ir suteikia jiems elegantišką išvaizdą

Pakuotės su folija

Naudodami aukštos kokybės metalines arba spalvotas folijas, mes kruopščiai šildome ir spaudžiame, kad folija būtų perkelta ant paviršiaus, todėl gauname stulbinantį metalo ar blizgumo efektą. Šis procesas leidžia tiksliai detalizuoti ir pritaikyti, užtikrinant, kad jūsų spaudiniai išsiskirtų iš minios.

Pakuotės su UV laku

Gilarta specializuojasi suteikiant aukščiausios kokybės UV lakavimo paslaugas, skirtas jūsų užsakomiems produktams pasiekti didesnį įspūdį. Mes galime atlikti paprasto, plokščio lakavimo ir 3D lakavimo paslaugas. UV lakavimas suteikia spaudiniams ne tik išskirtinę estetiką, bet ir apsaugo juos nuo laiko poveikio.

Pakuotės su įspaudu ar iškilimu

Kongrevas dedamas ant popieriaus arba kartono. Vaizdo iškilimas arba įspaudas matomas gerojoje popieriaus pusėje. Turime specialias stakles ,kuriomis atliekame kongrevo paslaugą. Dirbame su B1 lapo formatais.

Galerija

Susisiekite

Turite klausimų, o gal norite užsisakyti? Susisiekite, mes mielai atsakysime klausimus ir pateiksime pasiūlymą bendradarbiavimui.

Scroll to Top