Maketavimas

Maketavimas ir dizainas yra vienas svarbiausių etapų kiekvieno produkto kūrimo procese. Dažnu atveju nesvarbu ar jūsų produktas tirkai kokybiškiausias, bet jeigu jie atlieka vienodas funkcijas ir kainuoja tiek pat, bus pasirinktas produktas su gražesniu pakuotės dizainu.

Maketavimo paslaugos

Mes atliekame maketavimo ir dizaino paslaugas, bet labiausiai specializuojamės pakuotės dizaine. Pasaulyje, kuriame vartotojai yra užversti pasirinkimo galimybėmis, jūsų gaminio pakuotė yra svarbesnė nei bet kada anksčiau. Tai ne tik estetika, bet ir ryšys, patirtis ir tvarumas. Pakuočių dizaino kūrimu užsiimame daugiau negu 17 metų, esame šios srities ekspertai, todėl sukursime jums ypatingą, akį traukiančią pakuotę.

Kadangi esame pakuotės gamintojai, mes ne tik paruošime dizainą, bet jį parengsime spaudai, UV lakui, aukso folijai ir t.t. Dažnu atveju šis paruošimas kainuoja papildomai. Atliksime viską, nuo dizaino kūrimo iki galutinės dėžutės pagaminimo.

Kadangi esame pakuotės gamintojai, mes ne tik paruošime dizainą, bet jį parengsime spaudai, UV lakaui, aukso folijai ir t.t. Dažnu atveju šis paruošimas kainuoja papildomai. Atliksime viską, nuo dizaino kūrimo iki galutinės dėžutės pagaminimo.

maketavimas
pakutoes dizianas

Pakuotės dizainas ir konstrukcija

Konsultavimas

Mūsų dizaineriai-projektuotojai specialistai bendradarbiauja su klientais įsigilindami ir padėdami kiekvienam produktui parinkti tinkamiausias medžiagas, konstrukciją ir dizainą. Stengiamės įvertinti visus gaminio aspektus.

 

Prototipas

Parengiame bandomuosius pakuotės pavydžius – prototipus. Jūs galėsite įsivertinti ar tai ką sutarėme ir nubraižėme, atitinka jūsų lūkesčius. Taip gausime ištobulinti galutinį produktą.

 

Dažniausiai pakuotes kuriame šioms sritims:

  • Farmacija
  • Kosmetika
  • Buitiniai gaminiai
  • Maistas
  • Pramonės gaminiai

Farmacijos pakuotės

Įvairių tipų farmacijos pakuočių gamyba.

Kosmetikos pakuotės

Kosmetikos pakuotės su UV laku, folija, kongrevu ir t.t.

Kietašonės pakuotės

Prabangios kietašonės, kaširuotos pakuotės.

Susisiekite

Turite klausimų, o gal norite užsisakyti? Susisiekite, mes mielai atsakysime klausimus ir pateiksime pasiūlymą bendradarbiavimui.

Scroll to Top