Pakuotės pramonei

Atraskite aukščiausios klasės įvairių pramonės sričių pakavimo sprendimus, pritaikytus saugiam pristatymui, laikymui ir tvarumui. Galime greitai ir didelius kiekius pakuočių pristatyti per trumpą laiko tarpą, esame žinomi, kaip Ilgą patirtį turintys pakuočių gamybos specialistai.

Mikrogofros pakuotės

Gaminame produktų, siuntų pakuotes iš mikrogofro kartono, šios pakuotės gali būti su spauda arbe be jos. Greitai galime pagaminti didelius tiražus. 

Gofro kartono pakuotės

Gaminame įvairaus panaudojimo pakuotes iš gofro kartono. Profesionali kirtimo įranga gali pagaminti didelius kiekius dėžučių per vieną pamainą.

Greito surinkimo dėžutės

Iš mikrogofro kartono arba paprasto gofro kartono galime pagaminti greitai surenkamas dėžutes su spauda arbe be jos.

Įvairių pramonės pakuočių gamyba

Gilarta gali būti jūsų partneris pakuotės gamybos srityje. Mūsų įmonė specializuojasi aukštos kokybės, inovatyvių ir tvarų pakuočių kūrime, skirtų įvairioms pramonės sritims. Galime dirbti su maisto tiekėjais ir farmacijos įmonėmis, kas reiškia, kad pakuotės yra saugios ir draugiškos aplinkai. Vien

Mes įsipareigoję laikytis griežčiausių tarptautinių kokybės standartų, įskaitant GMP (Good Manufacturing Practice), ISO (International Organization for Standardization) ir kitus atitinkamus reglamentus. Mūsų gamybos procesai yra nuolat tikrinami ir optimizuojami, siekiant užtikrinti aukščiausią produktų kokybę ir saugumą. 

 

Susisiekite su mumis šiandien ir aptarkime, kaip galėtume įgyvendinti jūsų pakuotės idėją. 

pakuote su aukso folija
Papuoškite savo pakuotes prabangiais elementais

Pakuočių išskirtinumas

Laminuotos pakuotės

Spaudos laminavimas yra svarbus procesas, kuris dažnai naudojamas siekiant pagerinti spausdintų medžiagų išvaizdą ir ilgaamžiškumą. Šis technologinis metodas leidžia ne tik apsaugoti spaudinius nuo drėgmės ir dilimo, bet ir suteikia jiems elegantišką išvaizdą

Pakuotės su folija

Naudodami aukštos kokybės metalines arba spalvotas folijas, mes kruopščiai šildome ir spaudžiame, kad folija būtų perkelta ant paviršiaus, todėl gauname stulbinantį metalo ar blizgumo efektą. Šis procesas leidžia tiksliai detalizuoti ir pritaikyti, užtikrinant, kad jūsų spaudiniai išsiskirtų iš minios.

Pakuotės su UV laku

Gilarta specializuojasi suteikiant aukščiausios kokybės UV lakavimo paslaugas, skirtas jūsų užsakomiems produktams pasiekti didesnį įspūdį. Mes galime atlikti paprasto, plokščio lakavimo ir 3D lakavimo paslaugas. UV lakavimas suteikia spaudiniams ne tik išskirtinę estetiką, bet ir apsaugo juos nuo laiko poveikio.

Pakuotės su įspaudu ar iškilimu

Kongrevas dedamas ant popieriaus arba kartono. Vaizdo iškilimas arba įspaudas matomas gerojoje popieriaus pusėje. Turime specialias stakles ,kuriomis atliekame kongrevo paslaugą. Dirbame su B1 lapo formatais.

Galerija

Susisiekite

Turite klausimų, o gal norite užsisakyti? Susisiekite, mes mielai atsakysime klausimus ir pateiksime pasiūlymą bendradarbiavimui.

Scroll to Top