Kosmetikos pakuotės

Inovacijos ir tvarumas yra mūsų veiklos pamatas. Mes nuolat ieškome naujų medžiagų ir gamybos metodų, kurie leistų mums ne tik patenkinti, bet ir viršyti mūsų klientų lūkesčius, mažinant aplinkos poveikį. Mūsų tikslas – kurti pakuotes, kurios ne tik apsaugotų produktą, bet ir prisidėtų prie žalesnės ir tvarios ateities.

Kosmetikos pakuočių gamyba

Kosmetikos pakuotės gamyba – svarbus veiksnys šiandienos grožio pramonėje, kur estetika ir funkcionalumas susijungia, siekiant sukurti ne tik patrauklų, bet ir praktišką pakuotę. Mūsų įmonė, specializuojasi kosmetikos pakuotės gamyboje, naudojant įvairias medžiagas, įskaitant popierių, kartoną ir mikro gofro kartoną.

Mūsų paslaugos apima individualizuotos pakuotės kūrimą, pritaikant ją prie kliento poreikių ir produkto specifikacijų. Mes galime pasiūlyti tiek vieno taško, tiek trijų klijavimo taškų pakuotes, leidžiančias pasirinkti optimalų konstrukcijos variantą pagal produkto dydį ir formą. Be to, mūsų pažangios gamybos technologijos leidžia pritaikyti pakuotes su įvairiais apdailos metodais – nuo UV lako, kuris suteikia pakuotei blizgesį ir ilgaamžiškumą, iki aukso ar sidabro folijos, kurios priduoda prabangos jausmą.

Mūsų įmonės prioritetas – kokybė, inovacijos ir kliento pasitenkinimas. Mes įsipareigoję teikti aukščiausios kokybės paslaugas nuo dizaino kūrimo iki galutinės gamybos, užtikrinant, kad kiekviena pakuotė ne tik apsaugotų produktą, bet ir padidintų jo vertę rinkoje.

pakuote su aukso folija
Papuoškite savo pakuotes prabangiais elementais

Pakuočių išskirtinumas

Laminuotos pakuotės

Spaudos laminavimas yra svarbus procesas, kuris dažnai naudojamas siekiant pagerinti spausdintų medžiagų išvaizdą ir ilgaamžiškumą. Šis technologinis metodas leidžia ne tik apsaugoti spaudinius nuo drėgmės ir dilimo, bet ir suteikia jiems elegantišką išvaizdą

Pakuotės su folija

Naudodami aukštos kokybės metalines arba spalvotas folijas, mes kruopščiai šildome ir spaudžiame, kad folija būtų perkelta ant paviršiaus, todėl gauname stulbinantį metalo ar blizgumo efektą. Šis procesas leidžia tiksliai detalizuoti ir pritaikyti, užtikrinant, kad jūsų spaudiniai išsiskirtų iš minios.

Pakuotės su UV laku

Gilarta specializuojasi suteikiant aukščiausios kokybės UV lakavimo paslaugas, skirtas jūsų užsakomiems produktams pasiekti didesnį įspūdį. Mes galime atlikti paprasto, plokščio lakavimo ir 3D lakavimo paslaugas. UV lakavimas suteikia spaudiniams ne tik išskirtinę estetiką, bet ir apsaugo juos nuo laiko poveikio.

Pakuotės su įspaudu ar iškilimu

Kongrevas dedamas ant popieriaus arba kartono. Vaizdo iškilimas arba įspaudas matomas gerojoje popieriaus pusėje. Turime specialias stakles ,kuriomis atliekame kongrevo paslaugą. Dirbame su B1 lapo formatais.

Galerija

Susisiekite

Turite klausimų, o gal norite užsisakyti? Susisiekite, mes mielai atsakysime klausimus ir pateiksime pasiūlymą bendradarbiavimui.

Scroll to Top