Kietašonės pakuotės

Kietašonės, kietos pakuotės yra padidinto tvirtumo pakuotės, kurios gaunamos dėka kaširavimo paslaugos, geriausiai žinomi pavyzdžiai yra stalo žaidimų pakuotės.

Kietašonių pakuočių gamyba

Kietašonės pakuotės dažniausiai naudojamos norint suteikti kokybės ar prabangos įvaizdį. Šios dėžutės yra pagamintos iš tvirto, standaus knyginio ar panašaus kartono, kuris yra apklijuotas tam tikra spauda, šios pakuotės kitaip dar vadinamos kašeruotomis (apie tai daugiau galite rasti mūsų kašeravimo paslaugos puslapyje). Prieš spaudos lapus klijuojant ant kartono, juos galima puošti UV laku, įvairiomis folijomis, tokiu būdų dėžutes paverčiant dar labiau įspūdingesnėmis.

Galime pagaminti įvairių tipų kietašonės dėžutes:

  1. Su dugnu ir dangčiu. Tai dviejų dalių kašeruota pakuotė. Vienas populiariausių šių pakuočių tipų, dažniausiai naudojamos stalo žaidimų įpakavimui.
  2. Su stalčiumi. Tai taip pat dviejų dalių pakuotė. mažoji pakuotės dalis yra įdedama į uždarą įmautę. Dažniausiai stalčiuko apačioje yra pridedamas audinio gabalėlis, kuris padeda ištraukti stalčiuką. Tai labai populiari pakuotė tarp kvepalų, papuošalų gamintojų.
  3. Su magnetiniu uždarymu. Tai visiems puikiai žinoma pakuotė su atverčiamu dangeliu. Ant dangtelio galo yra magnetas, kuris užvėrus dėžutę prilimpa prie dėžutėje esančios metalines plokštelės. Taip pat labai populiari pakuote tarp įvairių prabangių prekių gamintojų.
  4. Pakuotė su kakliuku. Tai prabangaus tipo pakuotė, kakliuko dėka, pakuotės dangtelis lygiai sueina su apatine jos dalimi. 

Kietašonių pakuočių išskirtinumas

Tvirtumas

Šios pakuotės daug tvirtesnės negu įprastos, tvirtumas ne tik apsaugos, bet prideda įvaizdžio ir prabangos.

Pasirinkimas

Pasirinkite norimą kietašonės pakuotės tipą, dažniausiai gaminame aukščiau išvardintus 4 tipus, bet visada priimame individualius projektus.

UV lakas

Kietašonės pakuotės gali būti papuoštos įprastu arba 3D laku. Tokiu būdų jūsų pakuotė dar labiau patrauks potencialių klientų dėmesį.

Folija

Kaširuotos pakuotės gali būti dengiamos įvairiomis folijomis, kurios tam tikroms pakuotės detalėms pridės blizgesio, kuris nuo seno yra siejamas su prabanga.

Susisiekite

Turite klausimų, o gal norite užsisakyti? Susisiekite, mes mielai atsakysime klausimus ir pateiksime pasiūlymą bendradarbiavimui.

Scroll to Top