Išskirtinės pakuotės

Išskirtinės pakuotės gamyba – tai procesas, kuriame sukuriamos prabangiai atrodančios pakuotės, skirtos padidinti produkto vertę ir patrauklumą vartotojų akyse.

Išskirtinių pakuočių gamyba

Išskirtinių, prabangių pakuočių gamyba apima aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip UV lako, aukso ar sidabro folijos, įtraukimą, taip pat iškilios spaudos panaudojimą ar pakuotės kaširavimą. UV lakas yra skaidrus užpildas, kuris suteikia pakuotei prabangų atspindį ir išraiškingesnį vaizdą, tuo pačiu apsaugodamas spausdinimą nuo išblukimo ir nusidėvėjimo. Aukso ar sidabro folija, naudojama kaip dekoratyvinis elementas, priduoda prabangos ir išskirtinumo jausmą, pabrėždama produkto aukščiausią kokybę. Išskirtinės pakuotės gamyba taip pat apima įvairias spaudos ir apdailos technologijas, leidžiančias pasiekti unikalų dizainą ir funkcionalumą, atitinkantį specifinius prekės ženklo ir produkto reikalavimus. Tokios pakuotės padeda išsiskirti konkurencinėje rinkoje, pritraukti ne tik potencialių klientų dėmesį, bet ir viešosios nuomonės, drąsūs , išskirtiniai sprendimai patraukia didesnės auditorijos dėmesį.

pakuote su aukso folija
Papuoškite savo pakuotes prabangiais elementais

Pakuočių išskirtinumas

Laminuotos pakuotės

Spaudos laminavimas yra svarbus procesas, kuris dažnai naudojamas siekiant pagerinti spausdintų medžiagų išvaizdą ir ilgaamžiškumą. Šis technologinis metodas leidžia ne tik apsaugoti spaudinius nuo drėgmės ir dilimo, bet ir suteikia jiems elegantišką išvaizdą

Pakuotės su folija

Naudodami aukštos kokybės metalines arba spalvotas folijas, mes kruopščiai šildome ir spaudžiame, kad folija būtų perkelta ant paviršiaus, todėl gauname stulbinantį metalo ar blizgumo efektą. Šis procesas leidžia tiksliai detalizuoti ir pritaikyti, užtikrinant, kad jūsų spaudiniai išsiskirtų iš minios.

Pakuotės su UV laku

Gilarta specializuojasi suteikiant aukščiausios kokybės UV lakavimo paslaugas, skirtas jūsų užsakomiems produktams pasiekti didesnį įspūdį. Mes galime atlikti paprasto, plokščio lakavimo ir 3D lakavimo paslaugas. UV lakavimas suteikia spaudiniams ne tik išskirtinę estetiką, bet ir apsaugo juos nuo laiko poveikio.

Pakuotės su įspaudu ar iškilimu

Kongrevas dedamas ant popieriaus arba kartono. Vaizdo iškilimas arba įspaudas matomas gerojoje popieriaus pusėje. Turime specialias stakles ,kuriomis atliekame kongrevo paslaugą. Dirbame su B1 lapo formatais.

Galerija

Susisiekite

Turite klausimų, o gal norite užsisakyti? Susisiekite, mes mielai atsakysime klausimus ir pateiksime pasiūlymą bendradarbiavimui.

Scroll to Top