Pakuočių gamyba

Galime pagaminti pakuotes visoms pramonės sritims. 

Nuo idėjos iki galutinio produkto

Galime pagaminti įvairias pakuotes, kurios naudojamos daugelyje sričių. Dažniausiai mūsų užsakovai dirba farmacijos, kosmetikos, maisto srityse. Turime daug įvairios įrangos, kuri gali uždengti visus pakuotės gamybos etapus. Norint išskirtinumo pakuotes galime puošti įprastu UV arba 3D UV laku, aukso folija. Galime sukurti įspaudą arba iškilimą, kuris dažniausiai naudojamas Brailio raštui atvaizduoti, bet taip pat iškilimą galima pritaikyti, kaip estetinę detalę.

Mūsų gaminamos pakuotės:

  • Maisto pakuotės;
  • Farmacijos pakuotės;
  • Kosmetikos pakuotės;
  • Įprastos popierinės pakuotės;
  • Įprastos kartoninės pakuotės;
  • Įprastos mikrogofro kartono pakuotės;
  • Kietašonės pakuotės;
  • Prabangios, išskirtinės pakuotės;
pakuote su aukso folija
Papuoškite savo pakuotes prabangiais elementais

Pakuočių išskirtinumas

Laminuotos pakuotės

Spaudos laminavimas yra svarbus procesas, kuris dažnai naudojamas siekiant pagerinti spausdintų medžiagų išvaizdą ir ilgaamžiškumą. Šis technologinis metodas leidžia ne tik apsaugoti spaudinius nuo drėgmės ir dilimo, bet ir suteikia jiems elegantišką išvaizdą

Pakuotės su folija

Naudodami aukštos kokybės metalines arba spalvotas folijas, mes kruopščiai šildome ir spaudžiame, kad folija būtų perkelta ant paviršiaus, todėl gauname stulbinantį metalo ar blizgumo efektą. Šis procesas leidžia tiksliai detalizuoti ir pritaikyti, užtikrinant, kad jūsų spaudiniai išsiskirtų iš minios.

Pakuotės su UV laku

Gilarta specializuojasi suteikiant aukščiausios kokybės UV lakavimo paslaugas, skirtas jūsų užsakomiems produktams pasiekti didesnį įspūdį. Mes galime atlikti paprasto, plokščio lakavimo ir 3D lakavimo paslaugas. UV lakavimas suteikia spaudiniams ne tik išskirtinę estetiką, bet ir apsaugo juos nuo laiko poveikio.

Pakuotės su įspaudu ar iškilimu

Kongrevas dedamas ant popieriaus arba kartono. Vaizdo iškilimas arba įspaudas matomas gerojoje popieriaus pusėje. Turime specialias stakles ,kuriomis atliekame kongrevo paslaugą. Dirbame su B1 lapo formatais.

Farmacijos pakuotės

Įvairių formatų farmacijos pakuočių gamyba su iškilia spauda.

Kosmetikos pakuotės

Gaminame kosmetikos pakuotės, kurios atitinka visus reikiamus pakuotės standartus.

Kietašonės pakuotės

Kietašonės pakuotės yra padidinto tvirtumo ir standumo.

Išskirtinės pakuotės

Gaminame išskirtines pakuotes papuoštas įprastu arba 3D UV laku, aukso folija.

Galerija

Susisiekite

Turite klausimų, o gal norite užsisakyti? Susisiekite, mes mielai atsakysime klausimus ir pateiksime pasiūlymą bendradarbiavimui.

Scroll to Top